Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

16/8/2018

Υπάλληλος Καταστήματος Παιχνιδιών / Hobby Store (Αιγάλεω)

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ Hobby Game Strore στο Αιγάλεω ζητεί Υπάλληλο για 8ωρη, 5ήμερη εργασία Τρίτη - Σάββατο 20-29 ετών με κάρτα ΟΑΕΔ, αναζητούμε ένα άτομο που να μπορεί να εργαστεί σε ομάδα, ενθουσιώδη, οργανωτικό, εξωστρεφή και με καλές δεξιότητες επικοινωνίας, προσφέρεται εκπαίδευση, αρχικός μισθός βασικός

Περιγραφή Θέσης:
Πώληση στο κατάστημα Λιανικής
Διεκπεραίωση Παραγγελιών e-shop
Έλεγχος παραλαβών
Τακτοποίηση προϊόντων
Τηλεφωνική εξυπηρέτηση πελατών

Απαραίτητα Προσόντα

Απαιτούνται καλές γνώσεις Η/Υ, Αγγλικών, Social Media.

Παροχές

Προσφέρεται ολοκληρωμένο πακέτο αποδοχών (μισθός, ασφάλιση, bonus κ.λπ.) νεανικό και δημιουργικό περιβάλλον εργασίας και σημαντικές ευκαιρίες εξέλιξης στο πλαίσιο μίας δυναμικά αναπτυσσόμενης εταιρείας στο χώρο του Gaming.