Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
04/04/2024

Υπάλληλος Διεύθυνσης Εταιρικής Ασφάλειας

Προσωπικό Ασφαλείας - Υπηρεσίες Καθαριότητας

Πόλη ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ

Για τη Διεύθυνση Εταιρικής Ασφάλειας της εταιρείας OK ANYTIME MARKET, αναζητούμε:
Υπάλληλο Διεύθυνσης Εταιρικής Ασφάλειας

Αρμοδιότητες θέσης:

  • Επιτήρηση χώρων εγκατάστασης του κέντρου διανομής.
  • Τήρηση διαδικασιών ασφαλείας στις φορτοεκφορτώσεις οχημάτων.
  • Διαχείριση και επιτήρηση των συστημάτων ασφαλείας.
  • Τήρηση εσωτερικών εταιρικών διαδικασιών ασφαλείας και κανονισμών εργασίας.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απολυτήριο λυκείου
  • Άδεια εργασίας ΙΕΠΥΑ ή αναγνωρισμένος επαγγελματικός τίτλος ειδικότητας “Προσωπικού Ιδιωτικής Ασφάλειας”
  • Γνώση χειρισμού Η/Υ
  • Κριτική ικανότητα, παρατηρητικότητα και ικανότητα λειτουργίας υπό πίεση
  • Συνέπεια, ταχύτητα και οργανωτικές δεξιότητες
  • Ευχέρεια στη γραπτή και προφορική επικοινωνία
  • Δυνατότητα για πλήρη απασχόληση σε κυλιόμενες βάρδιες

Παροχές

Προσφέρουμε:
  • Αξιόπιστο και σταθερό περιβάλλον εργασίας
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών με παροχή extra bonus
  • Δυνατότητες εξέλιξης
  • Συνεχή εκπαίδευση με παρακολούθηση συνεδρίων – σεμιναρίων πάνω στο τομέα της ασφάλειας

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.