Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

1/2/2023

Μηχανικός Βάρδιας

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΚΙΛΚΙΣ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Είσαι Μηχανικός και αναζητάς το επόμενο βήμα στην καριέρα σου ώστε να εφαρμόσεις τις γνώσεις σου και να αναπτύξεις τις δεξιότητές σου;

Θα ήθελες να ενταχθείς στο ανθρώπινο δυναμικό ενός Ομίλου επιχειρήσεων από τους μεγαλύτερους στον κλάδο, με πολυετή παρουσία στην Ελλάδα και το Εξωτερικό;

Αρμοδιότητες
  • Πρωτοβάθμια και προληπτική συντήρηση των μηχανών παραγωγής βάσει των τεχνικών αναγκών της μονάδας με σκοπό την εύρυθμη λειτουργία τους.
  • Διενέργεια διορθωτικών κινήσεων με στόχο τη βέλτιστη λειτουργία του εξοπλισμού κατά τη διαδικασία παραγωγής.
  • Δημιουργία προγράμματος συντήρησης των μηχανών.
  • Επιδιόρθωση βλαβών των μηχανών και του εξοπλισμού.
  • Αντικατάσταση μερών και εξαρτημάτων των μηχανών.

Εάν ναι, θα χαρούμε να λάβουμε το βιογραφικό σου σημείωμα!

Απαραίτητα Προσόντα

Εκπαιδευτικό Υπόβαθρο

  • Πτυχίο ΑΕΙ-ΤΕΙ Μηχανολόγου Μηχανικού με άδεια ασκήσεως επαγγέλματος
  • Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας

Δεξιότητες

  • Γνώση χειρισμού MS Office
  • Ομαδικό πνεύμα εργασίας
  • Οργανωτικές δεξιότητες

Προϋπηρεσία

  • 2 έτη προϋπηρεσίας σε αντίστοιχη θέση ιδανικά στον βιομηχανικό κλάδο

Παροχές

Τι προσφέρουμε
  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών
  • Πρόγραμμα ασφάλειας ζωής
  • Ευχάριστο κλίμα εργασίας
  • Συνεχή ανάπτυξη δεξιοτήτων
  • Ευκαιρίες εξέλιξης