Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

4/3/2024

Υπάλληλος γραφείου - τμήμα εξαγωγών

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΔΗΜΟΣ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΛΑ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Η εταιρεία  δραστηριοποιείται στον κλάδο των τροφίμων και εδρεύει στην Ευκαρπία Θεσσαλονίκης, αναζητά υποψήφιο για να πλαισιώσει το Τμήμα εξαγωγών και πωλήσεων της εταιρίας.

Αρμοδιότητες:

  • Επικοινωνία με πελάτες, τηλεφωνική/e-mail/δια ζώσης (ελληνικά και αγγλικά).
  • Παραγγελιοληψία
  • Χτίσιμο εμπιστοσύνης με τους πελάτες
  • Διεκπεραίωση εργασιών γραφείου

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απαραίτητη γνώση χειρισμού εμπορικού προγράμματος ERP, θα εκτιμηθεί ιδιαίτερα η γνώση SoftOne.
  • Πολύ καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας.
  • Άριστη γνώση και χρήση Η/Υ (Microsoft Office).
  • Οργανωτικές ικανότητες και σωστή διαχείριση χρόνου.
  • Ομαδικό πνεύμα συνεργασίας.
  • Δεξιότητες στη διαχείριση κρίσεων και σύνθετων καταστάσεων.
  • Επαγγελματική νοοτροπία και θετικό τρόπο σκέψης.

Παροχές

  • Άριστο περιβάλλον εργασίας.
  • Μισθός και ασφάλεια.
  • Πενθήμερη εργασία.
  • Δυνατότητες εκπαίδευσης και επαγγελματικής εξέλιξης σε μία δυναμικά αναπτυσσόμενη εταιρεία.