Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
02/04/2024

Πωλητής - Πωλήτρια / Ταμίας σε super market

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η αλυσίδα Super Market Κρητικός Α.Ε., δυναμικά αναπτυσσόμενη εταιρία στον χώρο του λιανεμπορίου σε όλη την Ελλάδα, επιθυμεί να προσλάβει για τα καταστήματά της στην Θεσσαλονίκη:

Πωλήτη / τρία Πλήρους Απασχόλησης

Βασικές αρμοδιότητες:

  • Αναλαμβάνετε ποικίλες εργασίες στο κατάστημα, όπως την παραγωγή καφέ, τη λειτουργία του ταμείου και τον ανεφοδιασμό των ραφιών
  • Φροντίζετε για την άρτια εξυπηρέτηση των πελατών και ασχολείστε με τη διάταξη και την παρουσίαση των εμπορευμάτων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Έχετε ευχάριστη προσωπικότητα και αποτελείτε πρότυπο ευγένειας απέναντι στους πελάτες
  • Έχετε επικοινωνιακές ικανότητες
  • Σας διακρίνουν υπευθυνότητα και αξιοπιστία
  • Σας αρέσουν η ομαδική εργασία και οι κοινοί στόχοι
  • Ιδανικά διαθέτετε εμπειρία στον χώρο του λιανεμπορίου
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις για τους άνδρες υποψηφίους

Παροχές

  • Εργάζεστε σε ένα σύγχρονο και οργανωμένο περιβάλλον αναλαμβάνοντας μια ποικιλόμορφη εργασία
  • Μέσα από ένα πρόγραμμα εκπαίδευσης σας παρέχουμε τα απαραίτητα εφόδια για τη θέση σας ώστε να ενσωματωθείτε στη φιλοσοφία της εταιρίας μας ακόμα και αν δεν διαθέτετε σχετική εμπειρία
  • Δυνατότητα επαγγελματικής εξέλιξης και ανάπτυξης

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.