Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

31/05/2021

Junior Systems Engineer στο Κορωπί

Πληροφορική - Προγραμματιστές

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Βιομηχανική επιχείρηση πελάτης μας επιθυμεί να προσλάβει μόνιμα Junior Systems Engineer στο Κορωπί.

Καθήκοντα
Windows operating system
Hardware troubleshooting και Help Desk
Office 365 / SharePoint / Exchange Online Support
Basic IT and Telephone networking
Συστήματα Security and VPN

Απαιτούμενα Προσόντα και ικανότητες
Προϋπηρεσία: τουλάχιστον 2 χρόνια σε support environment
Κάτοχος  πτυχίου / τίτλου σπουδών IT τομέα ή συναφή
Άριστη γνώση Αγγλικών
Ικανότητα επίλυσης προβλημάτων
Ικανότητα οργάνωσης και διαχείρισης χρόνου
Διαπροσωπικές κι επικοινωνιακές δεξιότητες
Ομαδικό πνεύμα συνεργασίας

Πρόσθετα  Προσόντα που θα εκτιμηθούν
MSSQL & Analysis Services / Apache / HTML / SharePoint / Power BI/ Dynamics 365 & CRM

Προσφέρονται
Σταθερές συνθήκες εργασίας
Ευχάριστο, σύγχρονο και επαγγελματικό εργασιακό περιβάλλον

Βιογραφικά σημειώματα παρακαλείστε να υποβάλετε αναφέροντας τη θέση για την οποία ενδιαφέρεστε
Hrstrategy Human Resources : εταιρία συμβούλων απασχόλησης, για τις ανάγκες των επιχειρήσεων σε επαγγελματίες και επιστήμονες όλων των ειδικοτήτων αιχμής. (www.hrstrategy.gr)