Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

14/07/2017

IT SUPPORT

Πληροφορική - Προγραμματιστές

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Μεγάλη εταιρεία στο χώρο των ιατρικών εφαρμογών με έδρα την Δάφνη, ζητά να προσλάβει  δυναμικό και δραστήριο άτομο για  IT SUPPORT με στόχο την τεχνική υποστήριξη των πληροφοριακών της συστημάτων.

Καθήκοντα
• Υποστήριξη των χρηστών και των συστημάτων πληροφορικής
• Λειτουργία και ασφάλεια του software & hardware της εταιρίας
• Εγκατάσταση και παραμετροποίηση περιφερειακών δικτύων.

Απαραίτητα Προσόντα

• Πτυχίο σε πληροφορική ή επιστήμη των υπολογιστών.
• Εμπειρία σε ανάλογη θέση
• Υποστήριξη εφαρμογών ERP-CRM και άλλων επιχειρηματικών software.
• Άριστη γνώση Εγκατάστασης Δικτύων
• Άριστη γνώση Επίλυσης Προβλημάτων hardware / software
• Άριστη γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
• Για τους άνδρες υποψήφιους, εκπληρωμένη στρατιωτική θητεία

Παροχές

• Σύγχρονο και δυναμικό περιβάλλον εργασίας
• Πλήρης Απασχόληση