Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
25/04/2024

Εκπρόσωποι τεχνικής υποστήριξης τυχερών παιγνίων

Πληροφορική - Προγραμματιστές

Πόλη ΑΘΗΝΑ ΔΥΤΙΚΑ ΠΡΟΑΣΤΙΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η OPTIMAL, αναζητά εκ μέρους πελάτη της, εκπροσώπους τεχνικής υποστήριξης τυχερών παιγνίων

Η εργασία αφορά πενθήμερη, πλήρη απασχόληση με κυλιόμενες βάρδιες εντός του εικοσιτετραώρου.

Αρμοδιότητες:
  • Αντιμετώπιση των εισερχόμενων αιτημάτων σχετικά με τεχνικά θέματα που αφορούν τα μηχανήματα της εταιρείας
  • Επίλυση των ζητημάτων βάσει συγκεκριμένων διαδικασιών και μεθοδολογιών
  • Αξιολόγηση της κρισιμότητας των tickets που έχουν δημιουργηθεί
  • Καθοδήγηση των πρακτόρων για την επίλυση πιθανών ζητημάτων
  • Συνεργασία με τους τεχνικούς πεδίου (εφόσον κριθεί απαραίτητο)

Απαραίτητα Προσόντα

  • Εξοικείωση με τον χώρο της τεχνολογίας
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση θα εκτιμηθεί
  • Καλές επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Πολύ καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας (προφορικά και γραπτά)
  • Ευελιξία στα ωράρια εργασίας

Παροχές

  • Σταθερός μηνιαίος μισθός
  • Προνόμια των υπαλλήλων της εταιρείας
  • Διεξοδικό πρόγραμμα εκπαίδευσης νέων εργαζομένων
  • Φιλικό και ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.