Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
22/04/2024

Εργαζόμενος Παραγωγής

Παραγωγή - Εργάτες - Τεχνίτες

Πόλη ΚΑΤΕΡΙΝΗ | ΚΑΤΕΡΙΝΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η εταιρία MAXI A.B.E.E. αποτελεί ηγέτιδα δύναμη στην παραγωγή και επεξεργασία χάρτου. Με γνώμονα την απόλυτη ικανοποίηση των πελατών μας, συνεχίζουμε την υγιή και αειφόρο ανάπτυξη ποιοτικών προϊόντων, επενδύοντας σε ένα άρτια καταρτισμένο ανθρώπινο δυναμικό και σε μηχανολογικό εξοπλισμό τελευταίας τεχνολογίας.

Περιγραφή Αγγελίας

Στο πλαίσιο επέκτασης της εταιρίας ζητούνται Εργαζόμενοι Παραγωγής , για εργασία σε 5νθήμερες κυλιόμενες βάρδιες, ώστε να διασφαλιστεί η άρτια και συνεχής λειτουργία του εργοστασίου Παραγωγής.

Αρμοδιότητες
  • Ρυθμίζει τα μηχανολογικά μέρη της μηχανής για την παραγωγή προϊόντων
  • Τροφοδοτεί την μηχανή με Α’ Ύλες προκειμένου να ολοκληρωθεί ομαλά η παραγωγική διαδικασία
  • Συσκευάζει το έτοιμο προϊόν σε κιβώτια ή δέματα και κατόπιν τα τοποθετεί σε παλέτες
  • Συνεργάζεται με το Χειριστή Μηχανής για την ομαλή ροή της παραγωγής

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος Λυκείου
  • Βασικές γνώσεις Η/Υ
  • Εμπειρία σε αντίστοιχη θέση εργασίας θα συνεκτιμηθεί

Παροχές

  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών
  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
  • Συνεχής εκπαίδευση

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.