Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

2/2/2021

Υπάλληλος Γραφείου (με γνώσεις Γραφιστικής & Digital Marketing)

Marketing - Διαφήμιση - Επικοινωνία

Πόλη ΣΙΝΔΟΣ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Εμπορική επιχείρηση βιομηχανικού εξοπλισμού στη ΒΙ.ΠΕ. Σίνδου, ζητά να προσλάβει Υπάλληλο Γραφείου με γνώσεις γραφιστικής & digital marketing.

Ενδεικτικές αρμοδιότητες:

  • Γραμματειακή υποστήριξη
  • Σχεδιασμός διαφημίσεων σε έντυπο τύπο & social media
  • Διαχείριση ιστοσελίδας της εταιρείας
  • Επικοινωνία με πελάτες (newsletters)

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος ΤΕΙ ή ΑΕΙ ή άλλης σχολής
  • Προϋπηρεσία
  • Πολύ καλή γνώση Adobe Creative Suite (Photoshop, Illustrator, InDesign κλπ.)
  • Πολύ καλή γνώση MS Office και Internet
  • Γνώση λειτουργικών συστημάτων ERP θα εκτιμηθεί θετικά
  • Οργανωτική & δημιουργική ικανότητα
  • Ενδιαφέρον για έρευνα και ικανότητα προσαρμογής σε νέες τεχνολογίες
  • Καλή γνώση αγγλικών επιπέδου Lower και άνω

Παροχές

Η εταιρεία προσφέρει:
  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας με προοπτικές επαγγελματικής εξέλιξης
  • Πλήρη απασχόληση (όχι τηλεργασία)
  • Μισθός αναλόγως προσόντων & ασφάλιση