Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

19/03/2024

Υπάλληλος Γραμματειακής Υποστήριξης με γνώσεις λογιστικής

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΚΕΝΤΡΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Ζητείται υπάλληλος για τη θέση Γραμματειακής Υποστήριξης με γνώσεις λογιστικής:

Αρμοδιότητες:

  • Προετοιμασία και σύνταξη προσφορών
  • Επικοινωνία με πελάτες (τηλεφωνική – email)
  • Αρχειοθέτηση και γενικά καθήκοντα γραμματειακής υποστήριξης
  • Παρακολούθηση και τακτοποίηση ελλείψεων και αναγκών
  • Καταχώρηση τιμολογίων εσόδων – εξόδων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση θα εκτιμηθεί
  • Πολύ καλή γνώση Η/Υ και εμπειρία σε Microsoft Office (Word ,Excel)
  • Γνώση ERP προγράμματος SoftOne θα εκτιμηθεί
  • Επιθυμητή η γνώση λογιστικών εγγραφών .
  • Γνώση αγγλικής γλώσσας.
  • Ευχέρεια στην επικοινωνία (τηλεφωνική, γραπτή)
  • Συνέπεια στη διεκπεραίωση καθηκόντων
  • Συνέπεια και επαγγελματισμός
  • Ικανότητες οργάνωσης και διαχείρισης χρόνου

Παροχές

  • Μόνιμη, πενθήμερη, οκτάωρη εργασία
  • Άμεση πρόσληψη