Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

26/11/2019

Marketing Representative

Marketing - Διαφήμιση - Επικοινωνία

Πόλη ΚΕΝΤΡΟ | ΧΑΝΙΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Συμβουλευτική Εταιρία Marketing αναζητά νέους συνεργάτες για να στελεχώσουν τα γραφεία της.

Έχοντας επιτυχημένη πορεία στον χώρο του Marketing & Διαφήμισης η εταιρείας μας ανοίγει νέες θέσεις εργασίας σε νεαρά άτομα, με θέληση για μάθηση και εργασία, κίνητρα, και φιλοδοξία για εξέλιξη.

Αρμοδιότητες:

O συνεργάτης που θα ξεκινήσει στην εταιρία μας αφού περάσει την υποχρεωτική εκπαίδευση θα είναι σε θέση να υποστηρίζει και διεκπεραιώνει τις Διαφημιστικές Καμπάνιες που τρέχουν στην εταιρία μας

Θα έχει μάθει εμπράκτως τις Βασικές Αρχές του Μarketing

Λαμβάνοντας μέρος στα σεμινάρια, θα είναι σε θέση να λάβει Marketing Certificates από ξένα Πανεπιστήμια για κάθε ολοκλήρωση επιπέδου στο κομμάτι του Marketing, Leadership & HR

Θα μάθει πως να διαχειρίζεται μία ομάδα ανθρώπων και θα καθορίζει τους προσωπικούς του στόχους.

Θα τηρηθεί πλήρης εχεμύθεια και σειρά προτεραιότητας στην αξιολόγηση των βιογραφικών.

Η κάλυψη της θέσης αφορά για ξεκίνημα το έτος 2020.

Καταλυτική ημερομηνία αποστολής βιογραφικών 5 Ιανουαρίου 2020.

Απαραίτητα Προσόντα

Ζητάμε Άμεση Διαθεσιμότητα

Ηλικία 18 εώς 30 ετών

Κοινωνικός Χαρακτήρας

Ομαδικό Πνεύμα

Δυνατότητες στις τήρηση προθεσμιών και στον χειρισμό κρίσεων.

Παροχές

Συνθήκες εργασίας:

Προσφέρουμε ένα νεανικό και εκσυγχρονισμένο περιβάλλον εργασίες

Μόνιμη εργασία

Πλήρης ασφάλιση

Ανταγωνιστικές αποδοχές και bonus επίτευξης στόχων

Συνεχής εκπαίδευση και παροχή Διεθνών Πιστοποιήσεων Marketing