Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
05/04/2024

Picker

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Θέλεις να εργαστείς ως Picker, σε ένα οργανωμένο πολυεθνικό περιβάλλον στον χώρο της παραγωγής προϊόντων υγιεινής στον Ασπρόπυργο; Είσαι εργατικός με εμπειρία στη συλλογή και συσκευασία προϊόντων;

Αν η απάντηση σου στα παραπάνω είναι θετική, κάνε αίτηση τώρα!

Ως Picker οι κύριες αρμοδιότητες σου θα είναι:
  • Διαλογή και φόρτωση εμπορευμάτων
  • Παραλαβή δεμάτων και τακτοποίηση
  • Εκτέλεση παραγγελιών
  • Προετοιμασία παραδόσεων
  • Εφαρμογή και τήρηση των κανόνων Υγιεινής και Ασφάλειας της αποθήκης

Απαραίτητα Προσόντα

Ο ιδανικός υποψήφιος για την θέση του Picker θα πρέπει να διαθέτει:
  • Απολυτήριο Λυκείου

Παροχές

Για την θεση του Picker η εταιρια προσφέρει:
  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών
  • Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Ιδιωτική ασφάλιση
  • Παροχή κόστους μεταφοράς

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Πατήστε "Αποστολή Βιογραφικού" και θα μεταφερθείτε στη Σελίδα της εταιρείας.