Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

13/3/2024

Καμαριέρες / Καθαρίστριες

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΤΡΑΓΑΚΙ | ΖΑΚΥΝΘΟΣ

Το ξενοδοχείο AluaSoul Zakynthos - Adults only - All Inclusive 4 αστέρων της Hyatt βρίσκεται στην περιοχή Τραγάκι, διαθέτει 162 δωμάτια και αναζητά συνεργάτες στο τμήμα οροφοκομίας για να ενταχθούν στην ομάδα μας.

Καθήκοντα:

  • Καθαρισμός και συντήρηση των δωματίων και των κοινόχρηστων χώρων
  • Αλλαγή σεντονιών και πετσετών
  • Παροχή εξαιρετικής εξυπηρέτησης στους πελάτες
  • Συνεργασία με την ομάδα καθαρισμού για τη διατήρηση υψηλών προτύπων καθαριότητας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση σε ξενοδοχεία 4* ή 5* θα εκτιμηθεί
  • Γνώση και σεβασμός σε κανόνες υγιεινής και ασφάλειας
  • Εξαιρετικές ικανότητες επικοινωνίας και εξυπηρέτησης πελατών
  • Ευελιξία στο πρόγραμμα εργασίας, συμπεριλαμβανομένων των Σαββατοκύριακων και των αργιών

Παροχές

Προσφέρουμε:
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Επαγγελματικό περιβάλλον εργασίας
  • Ευκαιρίες για επαγγελματική ανάπτυξη
  • Επαγγελματική εξέλιξηΔιαμονή για όσους δεν είναι κάτοικοι της περιοχής
Εάν επιθυμείτε να γίνετε μέλος της ομάδας μας, παρακαλούμε να αποστείλετε το βιογραφικό σας.
Η εταιρία διαχειρίζεται όλες τις αιτήσεις με απόλυτη εμπιστευτικότητα.