Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
29/4/2024

Μάγειρας - Ψήστης

Εστίαση

Πόλη ΛΑΔΑΔΙΚΑ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνικές Σχολές ΕΠΑΣ-ΕΠΑΛ

Κατάστημα εστίασης αναζητά υπάλληλο για τη θέση του Α' Μάγειρα με ειδίκευση στο κρέας και την χρήση φούρνου με κάρβουνο τύπου (josper),για να στελεχώσει την ομάδα του.

Βασικές αρμοδιότητες:

  • Εργασία για το ala cart και την προετοιμασία
  • Διαχείριση προσωπικού και καθαριότητα χώρων
  • Τήρηση κανόνων ασφάλειας και υγιεινής

Απαραίτητα Προσόντα

Επιθυμητά προσόντα:
  • Ικανότητες επικοινωνίας, συνεργασίας και οργάνωσης κουζίνας
  • Εργασιακή εμπειρία σε ανάλογη θέση
  • Γνώσεις επεξεργασίας και συντήρησης κρέατος

Παροχές

    • Πλήρης απασχόληση και ασφάλιση
    • Ικανοποιητικό επίπεδο αποδοχών έναντι του ανταγωνισμού
    • Προυποθέσεις χρόνιας συνεργασίας
    • Ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης σε Ελλάδα και εξωτερικό

    Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

    Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.