Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

3/4/2024

Υδραυλικός – Τεχνικός Συντήρησης - Βάρδια

Τεχνικοί ΕΠΑΛ / ΙΕΚ - Βοηθοί

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ

Η IPEL ΑΕΤΕ με έδρα το Π. Φάληρο, έχει ως αντικείμενο τη διαχείριση και συντήρηση εγκαταστάσεων και κτιρίων. Στα πλαίσια της ανάπτυξής της αναζητά Υδραυλικό – Τεχνικό Συντήρησης σε Βάρδια.

Κύριες Αρμοδιότητες:
  • Έλεγχος, συντήρηση και επισκευή υδραυλικών εγκαταστάσεων σε κτιριακές εγκαταστάσεις κτιρίων γραφείων στην Αθήνα .
  • Αναφορά τεχνικών θεμάτων και εκτελεσθέντων εργασιών.
  • Διασφάλιση συνθηκών υγιεινής και ασφάλειας σύμφωνα με τους εταιρικούς κανονισμούς και τη νομοθεσία
Ωράριο εργασίας 07:30 έως 15:30 (Δευτέρα – Παρασκευή)Ωράριο εργασίας 07:30 έως 15:30 (Δευτέρα - Παρασκευή).

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άδεια Τεχνίτη υδραυλικού και βεβαίωση Αναγγελίας (Π.Δ 112/2012)
  • Κατοχή άδειας οδήγησης ΙΧ
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
  • Μόνιμος κάτοικος Αθηνών
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 ετών στο αντικείμενο

Προσωπικά Χαρακτηριστικά:

  • Εργατικότητα, αγάπη για το αντικείμενο
  • Διατεθειμένος να τηρεί τους εταιρικούς κανόνες και τις επιμέρους διαδικασίες
  • Πνεύμα ομαδικότητας

Παροχές

Τι προσφέρουμε:
  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών
  • Διαρκή εκπαίδευση και όλο τον απαραίτητο εξοπλισμό
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας