Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

19/02/2019

Υπεύθυνος καταστήματος

Εστίαση

Πόλη ΗΡΑΚΛΕΙΟ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Φούρνος με έδρα το Ηράκλειο Κρήτης, αναζητά για άμεση πρόσληψη Υπεύθυνο καταστήματος.

Κύριες αρμοδιότητες
  • Εξυπηρέτηση πελατών καταστήματος
  • Διαχείριση των πωλητών του καταστήματος και σωστή οργάνωσή τους
  • Φροντίδα για τη σωστή λειτουργία του καταστήματος
  • Φροντίδα για τις επαρκείς προμήθειες αγαθών που προσφέρονται
  • Δημιουργία προγράμματος που αφορά τις βάρδιες του προσωπικού

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πολύ καλή ικανότητα επικοινωνίας και πώλησης
  • Ευγενικός, προσανατολισμένος στην εξυπηρέτηση
  • Ικανότητα ηγεσίας και διαχείρισης ομάδας πωλητών
  • Καλή γνώση λειτουργίας ηλεκτρονικών υπολογιστών
  • Επιθυμητή προϋπηρεσία στον χώρο των πωλήσεων εστίασης και δυνητικά στο μάνατζμεντ ατόμων

Παροχές

Παρέχεται: Σταθερός μισθός + bonus

*Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους με πρόσφατη φωτογραφία.