Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

22/3/2024

Υπεύθυνος Βάρδιας Συσκευαστηρίου

Παραγωγή - Εργάτες - Τεχνίτες

Πόλη ΧΑΛΑΣΤΡΑ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Παραγωγική εταιρείας, αναζητά δυναμικό άτομο για τη στελέχωση της παρακάτω θέσης με έδρα την Χαλάστρα Θεσσαλονίκη:

Περιγραφή Θέσης

  • Χειρισμός συσκευαστικής μηχανής
  • Ορθή και αποδοτική εκτέλεση του προγράμματος συσκευασίας
  • Αυστηρή τήρηση των τεχνικών προδιαγραφών και των προδιαγραφών ποιότητας
  • Συνεργασία με άλλα τμήματα (Αποθήκη, Ποιοτικός Έλεγχος, Παραγωγής και Σχεδιασμού)
  • Επίλυση τεχνικών προβλημάτων σε συνεργασία με το τεχνικό τμήμα

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ΤΕΙ τεχνικής κατεύθυνσης ή γενικότερα εκπαίδευση σε σχετικό πεδίο.
  • Μηχανολογικές γνώσεις και κατανόηση της λειτουργίας μηχανολογικών συστημάτων.
  • Προηγούμενη εμπειρία στη λειτουργία συσκευαστικών μηχανών
  • Καλή γνώση λειτουργιών MS Office
  • Ικανότητα οργάνωσης και προγραμματισμού εργασιών
  • Υπευθυνότητα
  • Επαγγελματική συμπεριφορά και ομαδικό πνεύμα
  • Δυνατότητα εργασίας σε βάρδιες

Παροχές

  • Δυναμικό περιβάλλον εργασίας
  • Διαρκής εκπαίδευση
  • Προοπτικές εξέλιξης
Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.