Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

13/3/2024

Brand Manager

Marketing - Διαφήμιση - Επικοινωνία

Πόλη ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ανώτατο Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΑΕΙ)

Εταιρεία Πληροφορικής με έδρα στον Άγιο Δημήτριο Αττικής στα πλαίσια της συνεχούς ανάπτυξης και εξέλιξης της αναζητεί να εντάξει στο δυναμικό της: Brand Manager.

Κύριες Αρμοδιότητες:
  • Ανάπτυξη και διατήρηση της εταιρικής ταυτότητας και του brand της εταιρείας
  • Διαχείριση στρατηγικών διαφήμισης και επικοινωνίας για την προβολή της εταιρείας στην αγορά κυβερνοασφάλειας
  • Ανάπτυξη και υλοποίηση στρατηγικών προώθησης των προϊόντων και των υπηρεσιών της εταιρείας
  • Διαχείριση των κοινωνικών μέσων και των εταιρικών κοινοτήτων της εταιρείας
  • Συμμετοχή σε εκθέσεις, συνέδρια και άλλες εκδηλώσεις για την προώθηση της εταιρείας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο Πανεπιστημίου σε Marketing, Διαφήμιση, Επικοινωνία ή σχετικό πεδίο
  • Εμπειρία τουλάχιστον 3 ετών σε ανάλογη θέση διαχείρισης brand, προτιμώμενη στον τομέα της τεχνολογίας ή της κυβερνοασφάλειας
  • Εξαιρετικές δεξιότητες επικοινωνίας και διαπροσωπικές δεξιότητες
  • Ικανότητα σχεδιασμού και υλοποίησης στρατηγικών marketing
  • Εμπειρία στη διαχείριση κοινωνικών μέσων και στην ανάπτυξη περιεχομένου
  • Ευελιξία και ικανότητα να δουλεύει αποτελεσματικά σε ομαδικό περιβάλλον

Παροχές

  • Ολοκληρωμένο πακέτο αποδοχών
  • Πλήρης απασχόληση
  • Ομαδικό, ευχάριστο και νεανικό περιβάλλον εργασίας
  • Προοπτικές εξέλιξης

Δεν πρόκειται για remote εργασία.

Όχι άσκοπες αποστολές βιογραφικών εάν δεν πληρούνται τα παραπάνω!