Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
2/4/2024

Υπεύθυνος/η Γραμματειακής Υποστήριξης

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΑΘΗΝΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Το UniOpen αναζητά έμπειρο άτομο για να ενισχύσει την ομάδα μας για την θέση της Γραμματειακής Υποστήριξης. Εάν είστε προσανατολισμένοι/ες στη λεπτομέρεια, έχετε εξαιρετικές δεξιότητες οργάνωσης και μπορείτε να ανταποκριθείτε σε πολλές εργασίες ταυτόχρονα, τότε αυτή η θέση είναι για εσάς.

Καθήκοντα:

  • Διαχείριση τηλεφωνικών κλήσεων και ανταλλαγή πληροφοριών
  • Υποστήριξη στην κατάρτιση εγγράφων, προσφορών και αναφορών
  • Οργάνωση και προετοιμασία συναντήσεων, εκδηλώσεων και χρονοδιαγραμμάτων
  • Τακτική ανανέωση και διαχείριση των αρχείων
  • Αντιμετώπιση και επίλυση προβλημάτων εσωτερικά και εξωτερικά

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Άριστη γνώση των προγραμμάτων Microsoft Office (Word, Excel, Outlook)
  • Εξαιρετικές γραπτές και προφορικές δεξιότητες επικοινωνίας στα Ελληνικά και Αγγλικά
  • Ικανότητα πολλαπλών εργασιών και διαχείρισης πιέσεων
  • Εξαιρετικές ικανότητες οργάνωσης και διαχείρισης του χρόνου
Επιθυμητά Προσόντα:
  • Γνώση Soft1
  • Γνώση WordPress & Social Media

Παροχές

Αν θέλετε να γίνετε μέλος μιας δυναμικής ομάδας με ευκαιρίες ανάπτυξης, στείλετε το βιογραφικό σας σημείωμα.

Το UniOpen είναι μια ευκαιρία για να αναπτύξετε την καριέρα σας σε ένα δυναμικό και φιλόδοξο περιβάλλον. Αναζητούμε άτομα με πάθος για την επιτυχία και την αφοσίωση στην παροχή υπεροχής σε κάθε πτυχή της εργασίας μας.

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.