ΟΛΕΣ ΟΙ ΘΕΣΕΙΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ

Πωλητή σε κατάστημα ήχου και φωτισμού

Κατηγορία: Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising
Απασχόληση: Μερική
Πόλη: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Περιοχή: ΤΟΥΜΠΑ
Ελάχιστο Απαραίτητο Επίπεδο Σπουδών: Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Εταιρεία ήχου και φωτισμού ζητάει Πωλητή για το κατάστημα της στην Τούμπα Θεσσαλονίκης.

Θέση εργασίας μερικής απασχόλησης με δυνατότητα πλήρους.

Αρμοδιότητες:

  • Βοήθεια στη πώληση
  • Εξυπηρέτηση πελατών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Γνώση αγγλικών
  • Γνώση χρήσης Η/Υ (εργαλεία του Office,Internet)
  • Γνώσεις μουσικής και τεχνολογίας
  • Γενικές γνώσεις ήχου και φωτισμού
  • Συνέπεια και επαγγελματισμός
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες

Παροχές

  • Προοπτικές επαγγελματικής εξέλιξης

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας;
Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.
ΕΓΓΡΑΦΗ

Σε περίπτωση που έχετε ήδη κάνει εγγραφή, κάντε κλικ εδώ για να συνδεθείτε.
Μόνο στο JobFind.gr λαμβάνετε ενημέρωση μόλις η εταιρεία διαβάσει το Βιογραφικό σας!