Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
25/04/2024

Μηχανικός Συντήρησης

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ

Βιομηχανία Πλαστικών με έδρα στον Ασπρόπυργο Αττικής, που δραστηριοποιείται στην παραγωγή πλαστικών σωλήνων και εξαρτημάτων, επιθυμεί να προσλάβει Μηχανικό Συντήρησης για την συντήρηση του μηχανικού εξοπλισμού της γραμμής Παραγωγής.

Καθήκοντα Θέσης

  • Συντήρηση εξοπλισμού σύμφωνα με το πρόγραμμα συντήρησης των εργασιών και ελέγχων των εγκαταστάσεων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτοι ΤΕΙ / ΙΕΚ / ΕΠΑΛ Μηχανικού, Αυτοματισμών, Τεχνικής Σχολής ή θετικών κατευθύνσεων
  • Συνέπεια και επαγγελματισμός
  • Ομαδικό πνεύμα και υπευθυνότητα

Παροχές

  • Οργανωμένο περιβάλλον εργασίας και εκπαίδευσης
  • Πλήρης απασχόληση και ασφαλιστική κάλυψη
  • Ανταγωνιστικές αποδοχές
  • Δυνατότητες συνεχούς εκπαίδευσης και επαγγελματικής εξέλιξης

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.