Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

27/09/2022

Αποθηκάριος

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΜΟΣΧΑΤΟ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ

H ΕNVIE shoes, που ειδικεύεται στην πώληση και παραγωγή γυναικείων προϊόντων, αναζητά αποθηκάριο για πλήρη απασχόληση στην κεντρική αποθήκη της εταιρείας στο Μοσχάτο.

Περιγραφή θέσης:
  • Προετοιμασία και αποστολή εμπορευμάτων
  • Περισυλλογή παραγγελιών
  • Παραλαβές εμπορευμάτων
  • Τακτοποίηση αποθήκης
  • Έλεγχος διαθεσιμότητας αποθεμάτων και απογραφές
  • Χρήση εξοπλισμού αυτοματοποίησης της διαδικασίας

Απαραίτητα Προσόντα

Προφίλ υποψήφιού:
  • Να είναι εργατικός και συνεπής
  • Μεθοδικότητα, υπευθυνότητα και πνεύμα ομαδικότητας
  • Να θέλει διαρκώς να βελτιώνεται
  • Επιθυμητή η προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Γνώση H/Y( Θα εκτιμηθεί ιδιαιτέρως η γνώση ERP)
  • Σωματική αντοχή για τις ανάγκες της θέσης

Παροχές

Από την πλευρά μας παρέχουμε:
  • Μόνιμη και σταθερή συνεργασία(Σύμβαση Αορίστου χρόνου)
  • Δυναμικό και φιλικό εργασιακό περιβάλλον σε μια συνεχώς αναπτυσσομένη Ελληνική εταιρεία
  • Εκπαίδευση σε λογισμικό διαχείρισης