Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
24/4/2024

Αποθηκάριος

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΑΓΝΑΝΤΕΡΟ | ΤΡΙΚΑΛΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η Εταιρεία ΝΤΟΝΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ & ΣΙΑ  Ε.Ε.  είναι μια ταχέως αναπτυσσόμενη  εταιρεία που δραστηριοποιείται στο λιανικό εμπόριο και οικοδομικά υλικά ειδών προστασίας εργαζομένων και εργαλείων χειρός.

Στα πλαίσια της συνεχούς ανάπτυξης των δραστηριοτήτων μας, αναζητούμε δυναμικούς υποψήφιους που θα στελεχώσουν τη θέση του Υπαλλήλου Αποθήκης στις κεντρικές αποθήκες, στο Αγναντερό Καρδίτσας.

Αρμοδιότητες:
  • Φόρτωση και εκφόρτωση εμπορευμάτων.
  • Προετοιμασία, συλλογή και εκτέλεση των παραγγελιών και διασφάλιση της ορθότητας αυτών
  • Παραλαβή και αποθήκευση εμπορευμάτων
  • Οργάνωση και καθαριότητα αποθηκευτικού χώρου

Απαραίτητα Προσόντα

  • Δίπλωμα οδήγησης Γ' κατηγορίας θα εκτιμηθεί
  • Ικανότητα καταμέτρησης, αντίληψη
  • Όρεξη για δουλειά
  • Μέσο μετακίνησης για μεταφορά στο χώρο εργασίας
  • Ευελιξία, επαγγελματική συμπεριφορά και ομαδικό πνεύμα
  • Ακεραιότητα και τήρηση διαδικασιών
  • Σχετική εργασιακή εμπειρία θα εκτιμηθεί
  • Αυτοπαρακίνηση, συνέπεια και υπευθυνότητα
  • Εμπειρία σε ανάλογη θέση
  • Απαραίτητη προϋπηρεσία 1-2 ετών

Παροχές

  • Aνταγωνιστικό πακέτο αποδοχών, αναλόγως προσόντων και εμπειρίας με δυνατότητες εξέλιξης
  • Άμεση Πρόσληψη
  • Για την συγκεκριμένη θέση παρέχουμε σύμβαση αορίστου χρόνου
  • Εξαιρετικό εργασιακό περιβάλλον
  • Εργασία σε ταχέως αναπτυσσόμενη εταιρεία
  • Συνεχή εκπαίδευση σε ένα δυναμικό κι αξιόπιστο εργασιακό περιβάλλον με έμφαση στην ασφάλεια και σωστή διεκπεραίωση της εργασίας
  • Πλήρης απασχόληση (8ωρη)

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.