Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
16/04/2024

Πολιτικός Μηχανικός

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ - ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Τεχνική εταιρεία με έδρα στη Θεσσαλονίκη, που δραστηριοποιείται σε δημόσια και ιδιωτικά έργα, αναζητά Πολιτικό Μηχανικό Εργοταξίου, για παρακολούθηση έργων σε Θεσσαλονίκη και Χαλκιδική για πλήρη απασχόληση:

Αρμοδιότητες:
  • Διαχείριση και παρακολούθηση έργων (διαχείριση προσωπικού, τήρηση χρονοδιαγραμμάτων & κανονισμών)
  • Διαχείριση συνεργείων / ομάδων υλοποίησης έργου
  • Σύνταξη ημερήσιου δελτίο έργου και τακτοποίηση αρχείου έργου

Απαραίτητα Προσόντα

1. Πολιτικός Μηχανικός ΠΕ/ΤΕ γραφείου
  • Πτυχίο πολιτικού μηχανικού ΠΕ ή ΤΕ
  • Άριστη γνώση Microsoft office
  • Καλή γνώση Autocad
  • Γνώση και σύνταξη Λογαριασμών- Πιστοποιήσεων
  • Δίπλωμα Οδήγησης Β’ κατηγορίας
  • Γνώση αγγλικών
  • Εμπειρία σε αντίστοιχη θέση
2. Πολιτικός Μηχανικός ΠΕ/ΤΕ εργοταξίου
  • Γνώση Microsoft office
  • Γνώση Autocad
  • Δίπλωμα Οδήγησης Β’ κατηγορία

Παροχές

  • Σταθερό, ευχάριστο και σύγχρονο περιβάλλον εργασίας
  • Ικανοποιητικές αποδοχές

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.