Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

09/02/2022

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΔΗΜΟΣ ΔΕΛΤΑ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ανώτατο Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΑΕΙ)

Εταιρεία παραγωγής δομικών υλικών με έδρα τη Θεσσαλονίκη, επιθυμεί να προσλάβει Γραμματέα Διεύθυνσης.

Καθήκοντα:
• Διοίκησης εργασιών τμήματος
• Υποστήριξης διευθυντικών στελεχών
• Δημοσίων σχέσεων - επικοινωνίας
• Διαχείρισης κοινωνικών δικτύων

Απαραίτητα Προσόντα

• Πτυχίο Ανώτερης / Ανώτατης εκπαίδευσης ή σχολής Γραμματέων
• Πολύ καλή γνώση: Ελληνικών, Αγγλικών και Γαλλικών ή άλλης ξένης γλώσσας
• MS Office (πτυχίο ECDL) (Photoshop, Corel, κ.α.)
• Mάρκετινγκ, προβολής, επικοινωνίας διαχείρισης κοινωνικών δικτύων
• Μεθόδων ηλεκτρονικής οργάνωσης γραφείου
• Εμπορικών προγραμμάτων CRM και ERP
• Εργατικότητα, oργανωτικότητα, μεθοδικότητα και συνέπεια
• Ικανότητες επικοινωνίας και συνεργασίας
• 3ετής προϋπηρεσία σε βιομηχανική επιχείρηση
• Ηλικία έως 35 ετών

Παροχές

• Πακέτο αποδοχών αναλόγως προσόντων
• Άριστο περιβάλλον εργασίας
• Προοπτικές εξέλιξης