Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
11/4/2024

Chambermaid / Καμαριέρα

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΚΕΝΤΡΟ ΑΘΗΝΑΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η Phaedrus Asset Management που δραστηριοποιείται στον τουριστικό τομέα ζητά για άμεση πρόσληψη καμαριέρα για πολυτελή διαμερίσματα στην Αθήνα.

Καθήκοντα:
  • Kαθαρισμός και συντήρηση δωματίων, συμπεριλαμβανομένων των μπάνιων και των κοινόχρηστων χώρων.
  • Aλλαγή κλινοσκεπασμάτων και πετσετών, και αναπλήρωση προμηθειών καθαρισμού.
  • Τήρηση υψηλών προτύπων καθαριότητας και συμμόρφωση με τους κανονισμούς υγιεινής και ασφάλειας.
  • Παροχή υψηλής ποιότητας εξυπηρέτησης πελατών και ανταπόκριση στις ανάγκες τους με ευγένεια και επαγγελματισμό.