Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

29/6/2018

Warehouse Keeper

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Περιγραφή

Έχεις εμπειρία στη διαχείριση αποθήκης;
Μπορείς να οργανώνεις το φόρτο εργασίας αποτελεσματικά;
Τώρα έχεις την ευκαιρία να απασχοληθείς σε μία δυναμική πολυεθνική εταιρεία!

Η ManpowerGroup για λογαριασμό πελάτη της, πολυεθνικής εταιρείας που δραστηριοποιείται στο χώρο της τεχνολογίας, αναζητά υπεύθυνο παραγγελιών που θα επιβλέπει τη διαδικασία παραγγελιών και αποστολών καθώς και το stock των εμπορευμάτων.

Περιγραφή Θέσης Εργασίας
• Συνολική εικόνα εργασιών αποθήκης (διαχείριση stock, εντοπισμός ελλείψεων, απογραφή, διαχείριση αποθεμάτων)
• Labeling και Packaging των προϊόντων
• Διαπίστωση τυχόν ελλείψεων και άμεση κάλυψη ενδεχόμενης ανάγκης
• Εξασφάλιση του απαραίτητου χώρου αποθήκευσης

Απαραίτητα Προσόντα

• Aπαραίτητη προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
• Άριστη χρήση προγράμματος Excel
• Άριστα Αγγλικά (καθημερινή επικοινωνία στα αγγλικά)
• Άριστες οργανωτικές & διοικητικές ικανότητες
• Αναπτυγμένη αίσθηση ομαδικότητας

Παροχές

• Ανταγωνιστικός σταθερός μηνιαίος μισθός
• Βonus μηνιαία
• Ιδιωτική Ασφάλιση
• Σύμβαση εργασίας πλήρους απασχόλησης και αορίστου χρόνου.