Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

26/3/2024

Τεχνικός Θερμικών και Υδραυλικών Εγκαταστάσεων

Τεχνικοί ΕΠΑΛ / ΙΕΚ - Βοηθοί

Πόλη Ολλανδία
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Τεχνικοί Θερμικών και Υδραυλικών Εγκαταστάσεων αναζητούνται για εργασία στην Ολλανδία

Καθήκοντα:

  • Εγκατάσταση νέων λεβήτων κεντρικής θέρμανσης
  • Επιθεώρηση εγκαταστάσεων θέρμανσης, ψύξης και κλιματισμού σε κτίρια κοινής ωφέλειας
  • Συντήρηση και/ή επίλυση προβλημάτων λεβήτων κεντρικής θέρμανσης
  • Επικοινωνία πελατών
  • Εργασία στον ιδιωτικό και επιχειρηματικό τομέα (ιδιωτικές κατοικίες, ξενοδοχεία, πάρκα διακοπών κ.λπ.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Εμπειρία ή/και πιστοποιητικά σε σχετικό τομέα (εγκατάσταση, κλιματισμός, θέρμανση κ.λπ.)
  • Δίπλωμα οδήγησης (κατηγορία Β)
  • Αγγλικά Β1

Παροχές

  • 15 ευρώ ανά ώρα/μεικτό
  • Μονόκλινο δωμάτιο με 105 € την εβδομάδα (εκτίμηση)
  • 38 ώρες/εβδομάδα
  • Ποικίλη εργασία ανάλογα με την εμπειρία ή/και τα πιστοποιητικά
  • Ευκαιρίες για ανάπτυξη και κατάρτιση