Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
16/4/2024

Εργάτες Παραγωγής

Παραγωγή - Εργάτες - Τεχνίτες

Πόλη ΚΑΛΟΧΩΡΙ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η DRYFO S.A. εταιρεία με πολυετή παραμονή στον χώρο του εμπορίου και επεξεργασίας τροφίμων, αναζητά άτομα για τη κάλυψη της παρακάτω θέσης:

Εργάτες Παραγωγής (Έδρα: Θεσσαλονίκη)
Αρμοδιότητες:
  • Διαλογή και συσκευασία τροφίμων
  • Προετοιμασία παραγγελιών
  • Διατήρηση της τάξης και της καθαριότητας στους χώρους ευθύνης της παραγωγής
  • Συμμετοχή σε υποστηρικτικές εργασίες της παραγωγής
  • Εφαρμογή και τήρηση όλων των κανόνων υγιεινής και ασφάλειας στου χώρους της εταιρείας

Απαραίτητα Προσόντα

Επιθυμητά προσόντα:
  • Απόφοιτος δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης – Απολυτήριο Λυκείου
  • Ομαδικότητα και συνεργασία
  • Συνέπεια, υπευθυνότητα και θέληση για μάθηση
  • Σχετική προϋπηρεσία σε αντίστοιχες θέσεις θα θεωρηθούν προσόν

Παροχές

  • Ικανοποιητικό μισθό και ασφάλιση
  • Άριστες συνθήκες εργασίας σε ένα σύγχρονο και ευχάριστο περιβάλλον
  • Συνεχής εκπαίδευση και καθοδήγηση
  • Πλήρες ωράριο εργασίας

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.