Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

19/03/2024

Φωτογράφος

Design - Photo - Video - Audio - Arts

Πόλη ΠΡΟΤΙΜΙΣΗ ΣΕ ΝΟΤΙΑ ΚΑΙ ΔΥΤΙΚΑ ΠΡΟΑΣΤΙΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Ο όμιλος Nova Real Estate Group, www.novabc.gr, διαθέτει εταιρείες που ασχολούνται με την κατασκευή και ανακαίνιση κτιρίων, την διαμεσολάβηση για την πώληση και μίσθωση διαμερισμάτων.

Με στόχο την ικανοποίηση των πελατών επιθυμεί να προσφέρει υψηλής ποιότητας υπηρεσίες φωτογράφισης και 3D εικονικής περιήγησης.

Η εταιρεία αναζητά άμεσα τη στελέχωση νέων θέσεων εργασίας στο τμήμα marketing.

Αρμοδιότητες:
  • Αυτοψία ακινήτων
  • Λήψη φωτογραφιών και περιγραφής
  • Επεξεργασία φωτογραφιών και 3D virtual tour
  • Καταχώρηση ακινήτων στο σύστημα της εταιρείας

Απαραίτητα Προσόντα

Απαραίτητα Προσόντα:
  • Γνώσεις προγραμμάτων επεξεργασίας φωτογραφιών
  • Μεταφορικό μέσο
  • Εμπειρία στην λήψη φωτογραφιών ακινήτων θεωρείται σημαντικό πλεονέκτημα