Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

06/08/2021

Προσωπικό Ασφαλείας - Security

Προσωπικό Ασφαλείας - Υπηρεσίες Καθαριότητας

Πόλη ΚΩΣ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Ξενοδοχείο 4* αστέρων στην Κω, ζητά για την τουριστική σεζόν 2021, Προσωπικό Ασφαλείας - Security.

Κύρια Καθήκοντα

  • Θερμομέτρηση πελατών κατά την είσοδο στις εγκαταστάσεις της ξενοδοχειακής μονάδας
  • Καταγραφή όλων των εισερχόμενων ατόμων στο βιβλίο συμβάντων
  • Διασφάλιση ότι τηρούνται τα πρωτόκολλα σχετικά με την ασφάλεια των πελατών και των εργαζομένων της ξενοδοχειακής μονάδας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απολυτήριο Λυκείου
  • Λευκό Ποινικό Μητρώο
  • Κάτοχος Άδειας Παροχής Υπηρεσιών Ασφαλείας σε ισχύ
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Καλή γνώση Αγγλικών
  • Υπευθυνότητα και Σοβαρότητα
  • Συνέπεια και Επαγγελματισμός

Παροχές

  • Επαγγελματικό και σταθερό περιβάλλον εργασίας
  • Εκπαίδευση στα νέα πρωτόκολλα υγειονομικού ενδιαφέροντος
  • Διαμονή και πλήρη διατροφή
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών

Η Εταιρεία μας, στο πλαίσιο της συμμόρφωσης της με τον Ευρωπαϊκό Κανονισμό Προστασίας Προσωπικών Δεδομένων (GDPR) και της προσπάθειας της να προστατεύει την ιδιωτικότητα και την ασφάλεια των προσωπικών δεδομένων, θα διατηρεί το βιογραφικό σας για διάστημα ενός (1) έτους. Αν δεν επικοινωνήσουμε μαζί σας εντός αυτού του χρονικού διαστήματος, σας ενημερώνουμε πως το βιογραφικό σας θα διαγραφεί.

Ευχαριστούμε για την κατανόησή σας

Τμήμα Ανθρώπινου Δυναμικού