Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
25/04/2024

Μηχανικός-Συντηρητής μηχανημάτων παραγωγής

Παραγωγή - Εργάτες - Τεχνίτες

Πόλη ΒΙ.ΠΕ ΚΙΛΚΊΣ | ΚΙΛΚΙΣ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνικές Σχολές ΕΠΑΣ-ΕΠΑΛ

Βιομηχανία παραγωγής τροφίμων στη ΒΙΠΕ Κιλκίς, ζητά να προσλάβει Μηχανικό Συντηρητή παραγωγής από την περιοχή του Κιλκίς.

Περιγραφή θέσης εργασίας:

  • Αποκατάσταση μηχανικών βλαβών και συντήρηση των μηχανημάτων
  • Εγκατάσταση νέων μηχανημάτων παραγωγής
  • Αναζητούνται υποψήφιοι με υπευθυνότητα, συνέπεια και ομαδικό πνεύμα εργασίας
  • Η εταιρία λειτουργεί σύμφωνα με τους κανόνες υγιεινής και ασφάλειας στην εργασία

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος Τεχνικής σχολής/Λυκείου, σχετικό πτυχίο θα θεωρηθεί πρόσθετο προσόν
  • Τεχνικές γνώσεις και εμπειρία σε ανάλογη θέση
  • Δυνατότητα αποκατάστασης βλαβών και επίλυσης τεχνικών θεμάτων, προβλημάτων
  • Γνώσεις ηλεκτροσυγκόλλησης είναι ιδιαιτέρως επιθυμητές

Παροχές

  • Ανταγωνιστικές αποδοχές
  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
  • Συνεχής εκπαίδευση
  • Προοπτικές εξέλιξης

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.