Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

29/03/2024

Ηλεκτρολόγος – Υπεύθυνος Συντήρησης για 5* Resort & Spa by Marriott International - Σεζόν 2024

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΠΑΤΜΟΣ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Ηλεκτρολόγος – Υπεύθυνος Συντήρησης για 5* Resort and Spa, μέλος της Marriott International
*Σεζόν 2024, από τελη Απρίλη/αρχές Μαϊου έως αρχές Οκτώβρη

Η επιχείρηση

Το ξενοδοχείο, μέλος της Marriott International μεταμορφώνεται ολοκληρωτικά και θα εκπροσωπήσει την Luxury Collection. Σας προσκαλούμε να γίνετε μέρος του οράματός μας, που συνδυάζει πολυτέλεια, καινοτομία και μοναδικές εμπειρίες για τους επισκέπτες μας. Προσφέρουμε ένα δυναμικό και συναρπαστικό εργασιακό περιβάλλον που αναδεικνύει και ενθαρρύνει τις δεξιότητες και προσφέρει συνεχή εκπαίδευση και επαγγελματική εξέλιξη.

Καθήκοντα:
  • Τακτική συντήρηση μηχανημάτων και εγκαταστάσεων του ξενοδοχείου
  • Συντονισμός εργασιών προληπτικής συντήρησης
  • Ανάθεση και επίβλεψη εξωτερικών συνεργατών και προμηθευτών
  • Προγραμματισμός και επίβλεψη του προσωπικού συντήρησης του ξενοδοχείου
  • Καθαρισμός και συντήρηση πισινών
  • Άμεση επίλυση βλαβών
  • Τήρηση και προγραμματισμός εργασιών και αγορών σύμφωνα με τον προϋπολογισμό
  • Τήρηση απαιτούμενων αρχείων
  • Επιθεώρηση και συντήρηση του συστήματος χλωρίωσης πισίνας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Ανάλογη προϋπηρεσία σε ξενοδοχεία 5* τουλάχιστον 2 έτη
  • Εξειδίκευση στην ηλεκτρολογία με άδεια εγκαταστάτη
  • Πολύ καλή γνώση καθαρισμού, μετρήσεων και συντήρησης κολυμβητικών δεξαμενών
  • Γνώση Αγγλικών
  • Οργανωτικές ικανότητες και πνεύμα ομαδικότητας και συνεργασίας
  • Συνέπεια και υπευθυνότητα
  • Πολύ καλή γνώση Η/Υ
  • Προϋπηρεσία σε ξενοδοχείο συμβεβλημένο με την Marriott International θα θεωρηθεί ως επιπλέον σημαντικό προσόν

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Πρόγραμμα μπόνους για όλους τους υπαλλήλους
  • 2 ρεπό/μήνα
  • Συνεχή εκπαίδευση και επαγγελματική ανάπτυξη.
  • Άνετη διαμονή πολύ κοντά στο ξενοδοχείο που παρέχει WiFi, τηλεόραση, κλιματισμό, μικρό ψυγείο και κοινόχρηστο πλυντήριο ρούχων.
  • Διατροφή (3 γεύματα την ημέρα)
  • Στολή