Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

26/3/2024

Εργαζόμενος Παραγωγής

Παραγωγή - Εργάτες - Τεχνίτες

Πόλη ΚΟΡΩΠΊ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ

H Micrel Ιατρικά Μηχανήματα ΑΕ ιδρύθηκε το 1980 στην Αθήνα και δραστηριοποιείται στον κλάδο της ιατρικής τεχνολογίας. Για περισσότερα από 40 χρόνια, η εταιρεία αναπτύσσει ιατρικές τεχνολογίες αιχμής και έχει αναδειχθεί σε μία από τις πιο γνωστές και σημαντικές εταιρείες στην εξειδικευμένη αγορά ιατρικών συσκευών έγχυσης φαρμάκων, ονομαζόμενες και αντλίες έγχυσης. Σήμερα, o κύκλος εργασιών προέρχεται από εξαγωγές σε περίπου 50 χώρες σε όλο τον κόσμο.

Κύριες αρμοδιότητες:

  • Επεξεργασία και συναρμολόγηση τελικών προϊόντων και υπομονάδων, ηλεκτρονικών εξαρτημάτων, ρυθμίσεις, καθαρισμός συσκευών
  • Επεξεργασία και έλεγχος Α’ υλών (π.χ. πλαστικών μερών, ηλεκτρονικών)
  • Συνεργασία με άλλα τμήματα της εταιρείας όπως απαιτείται π.χ. τμήμα διασφάλισης ποιότητας, αποθήκης κτλ.
  • Τήρηση απαιτούμενων αρχείων του συστήματος ποιότητας της εταιρείας (ISO 13485/ISO 9001)
  • Λοιπές εργασίες παραγωγής

Απαραίτητα Προσόντα

  • Εργασιακή εμπειρία σε βιομηχανική παραγωγή
  • Εμπειρία σε συναρμολόγηση/παραγωγή μικρών αντικειμένων (π.χ. ηλεκτρονικά, κοσμήματα)
  • Γνώση χρήσης βασικών μικροεργαλείων (π.χ. πένσα, κοπίδι). H χρήση κολλητηριού θεωρείται ιδιαίτερα επιθυμητή.
  • Επιδεξιότητα, υπομονή, διάθεση για εργασία με προσανατολισμό στην ποιότητα
  • Σπουδές ή γνώσεις σχετικές με ηλεκτρονικά/μηχανολογικά

Παροχές

  • Μεταφορά από και προς την εταιρεία με εταιρικό πούλμαν (σύνδεση με μετρό Δουκίσσης Πλακεντίας)
  • Κουπόνια σίτισης
  • Ετήσιο Bonus
  • Ιδιωτική ασφάλιση
  • Σταθερό ωράριο
  • Εξαιρετικές συνθήκες εργασίας