Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
9/4/2024

Μηχανολόγος υπεύθυνος σε τμήμα παραγωγής

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΚΑΤΕΡΙΝΗ

Από την επιχείρηση ανελκυστήρων Κωνσταντινίδη DK LIFT ζητείτε για μόνιμη απασχόληση:
Μηχανολόγος υπεύθυνος στο τμήμα παραγωγής.

Η εταιρία μας ειδικεύετε στο σχεδιασμό και τη παραγωγή εξαρτημάτων ανελκυστήρων. Διαθέτει πλήρη εξοπλισμό CNC μηχανημάτων επεξεργασίας λαμαρίνας. Ανήκει σε όμιλο συναφών επιχειρήσεων και έχει κυρίως εξαγωγικό προσανατολισμό

Οι αρμοδιότητες της θέσης είναι:

  • Προγραμματισμός
  • Παρακολούθηση & οργάνωση της παραγωγής
  • Εκπόνηση εντολών παραγωγής
  • Σχεδιασμός – κοστολόγηση προϊόντων
  • Χειρισμός CNC μηχανημάτων ποιοτικός έλεγχος

Απαραίτητα Προσόντα

  • Γνώσεις μηχανολογίας
  • Γνώσεις 3D σχεδίασης ή εμπειρία στο αντικείμενο θα εκτιμηθούν

Παροχές

  • Ευχάριστο και φιλικό περιβάλλον εργασίας
  • Ανταγωνιστικές αποδοχές
  • Πλήρης και συνεχείς εκπαίδευση για στο αντικείμενο.
  • Προοπτικές εξέλιξης στον κλάδο

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.