Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

05/10/2020

Τεχνικός Ηλεκτρονικός

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Ζητείται Τεχνικός Ηλεκτρονικός σε κατασκευαστική εταιρεία, που δραστηριοποιεί στο χώρο της ψυχαγωγίας, στην Αργυρούπολη Αττικής.

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Αρμοδιότητες

    • Ανάμιξη σε όλα τα κατασκευαστικά projects του GAME OVER brand
    • Εγκατάσταση ηλεκτρικού και ηλεκτρονικού εξοπλισμού, με στόχο την ορθή λειτουργία όλων των ηλεκτρονικών συστημάτων
    • Τεχνική υποστήριξη στον ηλεκτρονικό και μηχανολογικό εξοπλισμό των δωματίων απόδρασης
    • Στενή συνεργασία με όλο το construction department
    • Συμμετοχή σε ταξίδια στο εξωτερικό με σκοπό την εγκατάσταση και συντήρηση του ηλεκτρονικού εξοπλισμού και εγκαταστάσεων

    Απαραίτητα Προσόντα

    • Βασικές γνώσεις ηλεκτρονικών συστημάτων
    • Γνώση χειρισμού εργαλείων χειρός
    • Γνώσεις προγραμματισμού μικρο-ελεγκτών Arduino
    • Διαθεσιμότητα συμμετοχής σε ταξίδια στο εξωτερικό
    • Team spirit
    • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις

    Παροχές

    • Μοντέρνο και φιλικό περιβάλλον εργασίας
    • Συνεχής εξέλιξη, ανάπτυξη και ενδυνάμωση του προσωπικού
    • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών