Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
17/04/2024

Υπάλληλος καφέ σε κατάστημα ψιλικών – καφέ

Εστίαση

Πόλη ΑΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Ζητείται Υπάλληλος για κατάστημα ψιλικών ειδών και εστίασης - καφέ στην περιοχή του Αγ. Αθανασίου Θεσσαλονίκης.

Θέση εργασίας πενθήμερης πλήρους απασχόλησης

*Θα προτιμηθούν υποψήφιοι από κοντινές περιοχές.

Αρμοδιότητες

  • Προετοιμασία και ψήσιμο αρτοσκευασμάτων και σφολιάτας
  • Προετοιμασία και παρουσίαση sandwich
  • Παρασκευή καφέ και ροφημάτων
  • Γέμισμα ψυγείου και ραφιών Πώλησης
  • Τακτοποίηση τραπεζοκαθισμάτων self service

Απαραίτητα Προσόντα

  • Ικανότητα εργασίας υπό πίεση
  • Συνέπεια και Επαγγελματισμός
  • Προσανατολισμός στην εξυπηρέτηση του πελάτη
  • Εμπειρία στην παραγωγή καφέ θα εκτιμηθεί
  • Ευγένεια, συνεργασία και ομαδικότητα
  • Δυνατές επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Δυναμικός χαρακτήρας

Παροχές

  • Αποδοχές υψηλότερες του βασικού μισθού (αφορά πενθήμερη 8ωρη εργασία)

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.