Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

04/08/2017

ΠΩΛΗΤΗΣ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΟΣ ΚΙΝΗΤΗΣ ΤΗΛΕΦΩΝΙΑΣ

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Κατάστημα εταιρείας τηλεπικοινωνιών WIND στο κέντρο της Θεσσαλονίκης, ζητά ΠΩΛΗΤΗ - ΠΩΛΗΤΡΙΑ για τη στελέχωση του τμήματος πωλήσεων.

Οι θέση εργασίας είναι πλήρους απασχόλησης.

Εάν είσαι άνθρωπος που αγαπάς την τεχνολογία, την επικοινωνία με τον κόσμο και θέλεις να βρεις εργασία που πέρα από ένα καλό πακέτο αποδοχών προσφέρει ευκαιρίες εξέλιξης και ανέλιξης, στείλε μας το βιογραφικό σου!

Οι μελλοντικές σας αρμοδιότητες
- Προώθηση των συνδέσεων κινητής και σταθερής τηλεφωνίας, mobile internet και συνδρομητικής τηλεόρασης.
- Συμβουλεύετε τους πελάτες με λύσεις που καλύπτουν τις ανάγκες τους στις υπηρεσίες τηλεπικοινωνίας μεταδίδοντας τους τον ενθουσιασμό σας.
- Εντυπωσιάζετε με την τεχνογνωσία, τον επαγγελματισμό και τη διάθεσή σας για εξυπηρέτηση.

Απαραίτητα Προσόντα

- Απαραίτητη προϋπηρεσία 2 ετών στον χώρο της κινητής / σταθερής τηλεφωνίας
- Ομαδικό πνεύμα και επικοινωνιακές δεξιότητες
- Ενθουσιασμός και εξοικείωση με τις νέες τεχνολογίες
- Απολυτήριο Λυκείου (επιπλέον σπουδές θα θεωρηθούν πρόσθετο προσόν)
- Πολύ καλή γνώση χειρισμού Η/Υ
- Καλή γνώση Αγγλικών

Παροχές

- Σταθερό μηνιαίο μισθό
- Πρόσθετα bonus επίτευξης στόχων
- Ασφαλιστική κάλυψη
- Συνεχή εκπαίδευση σε τεχνικές marketing
- Σημαντικές ευκαιρίες εξέλιξης
- Ευχάριστο, νεανικό & αξιοκρατικό περιβάλλον