Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
24/04/2024

Επιθεωρητής τμήματος βιολογικών προϊόντων – Ζωική παραγωγή

Αγροτικά

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Ο φορέας πιστοποίησης Q-CERT αναζητά έναν/μια Επιθεωρητής τμήματος βιολογικών προϊόντων – Ζωική παραγωγή.

Κύριες αρμοδιότητες :

  • Επιτόπιοι έλεγχοι βιολογικής γεωργίας σε μονάδες ζωικής παραγωγής και φυτικής παραγωγής
  • Προγραμματισμός και επικοινωνία ανάθεσης ελέγχων
  • Αξιολόγηση φακέλων ελέγχου
  • Διαχείριση φακέλων πελατών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο Γεωπόνου Ζωικής Παραγωγής ή Τεχνολόγου Γεωπόνου Ζωικής Παραγωγής.
  • Τουλάχιστον ένα έτος επαγγελματικής εμπειρίας, σχετικής με το αντικείμενο του πτυχίου.
  • Καλή γνώση χειρισμού Η/Υ και της αγγλικής γλώσσας.
  • Δυνατότητα μετακίνησης και διανυκτέρευσης εκτός έδρας.
  • Δίπλωμα οδήγησης αυτοκινήτου Β’ κατηγορίας.
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις.

Επιθυμητά προσόντα:

  • Κατάρτιση σε συστήματα ποιότητας.
  • Εμπειρία σε ελέγχους βιολογικής γεωργίας στη ζωική παραγωγή.
  • Εμπειρία στον πρωτογενή τομέα (φυτική – ζωική παραγωγή).
  • Καλή γνώση της Νομοθεσίας τροφίμων και ποτών.

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.