Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

30/3/2019

Τεχνίτης Εφαρμογών - Μονταδόρος

Παραγωγή - Εργάτες - Τεχνίτες

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Ζητείται Τεχνίτης Εφαρμογών - Μονταδόρος στη Θεσσαλονίκη για θέση πλήρους απασχόλησης.

Αρμοδιότητες

  • Αναλαμβάνει τον χειρισμό συμβατικών ή μη, εργαλείων & εξοπλισμού
  • Συνεργάζεται με το τμήμα σχεδιασμού παραλαμβάνοντας σχέδια κοπής, διαμόρφωσης και επεξεργασίας
  • Αναλαμβάνει την συντήρηση των χειριζόμενων εργαλείων & εξοπλισμού
  • Αναλαμβάνει τη διαχείριση των Α' υλών και υλικών της αποθήκης
  • Διαμορφώνει, τηρεί αρχεία εργασιών και ενημερώνει το φασεολόγιο
  • Συμμετέχει στον προσδιορισμό των ημερομηνιών παράδοσης βάσει χρονοδιαγράμματος
  • Συμμετέχει στο σχεδιασμό εργασιών με τα παρελκόμενα υλικά για κάθε φάση του έργου
  • Συνεργάζεται με εσωτερικά τμήματα για την ολοκλήρωση, εφαρμογή και λειτουργία των έργων.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο Λυκείου ή Τεχνικής Σχολής,
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχα καθήκοντα οργανωμένης βιομηχανικής, βιοτεχνικής παραγωγής και δυνατότητα εργασίας πέραν του συμβατικού
  • Γνώσεις επεξεργασίας σιδήρου
  • Γνώσεις επεξεργασίας ξύλου
  • Γνώσεις Σχεδίου και παραγωγικών διαδικασιών
  • Κατανόηση Αγγλικών
  • Διαχειριστικές ικανότητες έργων και χρόνου

Παροχές

  • Πλήρες ωράριο
  • Αποδοχές αναλόγως των προσόντων