Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

12/4/2024

Υπάλληλος τμήματος προμηθειών

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η VENMAN GROUP, ηγέτιδα εταιρία στην παραγωγή ειδών εξοικονόμησης ενέργειας και δεξαμενών θέρμανσης στην Ελλάδα, ζητά να προσλάβει Υπάλληλο τμήματος προμηθειών.

Βασικές λειτουργίες και καθήκοντα:
  • Επικοινωνία και αγορά υλικών από υφιστάμενους προμηθευτές
  • Εκπόνηση παραγγελίας αγοράς & καταχώρηση
  • Παρακολούθηση παραγγελίας
  • Επικοινωνία με υφιστάμενους προμηθευτές για πληροφορίες που αφορούν παραγγελίες τους
  • Συγκέντρωση πληροφοριών & στατιστικών στοιχείων προμηθευτών
  • Γραμματειακή υποστήριξη τμήματος Προμηθειών