Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

18/3/2024

Ηλεκτρολόγος μηχανικός

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΔΥΤΙΚΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η εταιρία ΑΝΕΚΑ S.A. (Ανανεώσιμες Κατασκευές) δραστηριοποιείται στον τομέα κατασκευής και συντήρησης ενεργειακών έργων ΑΠΕ, με έδρα την Δυτική Θεσσαλονίκη και επιθυμεί να προσλάβει Ηλεκτρολόγο Μηχανικό απόφοιτο ΑΕΙ/ΤΕΙ.

Βασικές αρμοδιότητες:

  • Σχεδιασμός έργων ΑΠΕ & σύνταξη προϋπολογισμού
  • Επιλογή κύριου και βοηθητικού εξοπλισμού με έρευνα αγοράς
  • Υποστήριξη εργοταξίου κατασκευής έργων
  • Ολοκλήρωση φακέλου & ηλέκτριση έργου

Απαραίτητα Προσόντα

  • Ομαδικό πνεύμα, οργανωτικές ικανότητες, ικανότητα εργασίας υπό πίεση
  • Άριστη γνώση Microsoft Office
  • Πολύ καλή γνώση AutoCad
  • Δυνατότητα ταξιδιών
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
  • Δίπλωμα οδήγησης

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Δυνατότητα εξέλιξης
  • Συνεχής εκπαίδευση
  • Μόνιμη εργασία