Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

13/04/2024

Πολιτικός Μηχανικός

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η εταιρεία Ελικών Κατασκευαστική, συνεχώς αναπτυσσόμενη στον κλάδο κατασκευαστικών έργων, αναζητά  Πολιτικό Μηχανικό (χωρίς προηγούμενη εργοταξιακή εμπειρία απαραίτητα-τελειόφοιτο) σε θέση υποστήριξης εργοταξιάρχη σε κατασκευή νέου οικοδομικού έργου στη Θεσσαλονίκη. H θέση είναι αποκλειστικά on site.

Αρμοδιότητες

  • Υποστήριξη εργοταξιάρχη
  • Οδηγίες σε συνεργεία σύμφωνα με την καθοδήγηση εργοταξιάρχη
  • Καθημερινή επικοινωνία με υπεργολάβους
  • Λήψη προσφορών για προμήθεια υλικών στο έργο

Απαραίτητα Προσόντα

  • Θέληση για εξέλιξη σε θέση on site
  • Ισχυρές οργανωτικές δεξιότητες
  • πτυχίο πολιτικού μηχανικού ΑΕΙ ή ΤΕΙ

Παροχές

  • Καλές μισθολογικές απολαβές
  • Φιλικό και ήρεμο εργασιακό περιβάλλον
  • Κάλυψη διαμονής(σε περίπτωση που απαιτείται) / μεταφορικών εξόδων
  • Μελλοντική συνεργασία με αντίστοιχα έργα