Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
4/4/2024

Εργάτης Παραγωγής

Παραγωγή - Εργάτες - Τεχνίτες

Πόλη ΑΘΗΝΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνικές Σχολές ΕΠΑΣ-ΕΠΑΛ

Η Actionline αναζητά για μεγάλο όμιλο δομικών υλικών, Εργάτη Παραγωγής για τις Μονάδες Παραγωγής Σκυροδέματος Αττικής.

Αρμοδιότητες:

  • Εκτέλεση προγραμματισμένων εργασιών σύμφωνα με το πρόγραμμα παραγωγής της εταιρείας
  • Δειγματοληψία Σκυροδέματος και Α’ υλών
  • Εργασίες Προληπτικής Συντήρησης
  • Διατήρηση του χώρου εργασίας ασφαλούς και καθαρού ανά πάσα στιγμή
  • Διασφάλιση της ασφάλειας στο χώρο εργασίας μέσω της εφαρμογής, τήρησης και επιβολής των επιχειρηματικών προτύπων της εταιρείας, καθώς και προγραμμάτων ασφάλειας

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Απολυτήριο Λυκείου ή ισοδύναμο Πιστοποιητικό Τεχνικής Εκπαίδευσης ή Επαγγελματικής Κατάρτισης
  • Εκπληρωμένες  στρατιωτικές υποχρεώσεις

 Η εταιρεία προσφέρει:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών & παροχών
  • Πρόγραμμα ιδιωτικής ασφάλισης
  • Προοπτικές εργασιακής ανέλιξης εντός του οργανισμού
  • Συνεχείς ευκαιρίες εκπαίδευσης & επιμόρφωσης

Για περισσότερες πληροφορίες, μπορείς να επικοινωνήσεις με την ομάδα του Recruiting και τηλεφωνικώς στο 2103637585.

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.