Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
24/4/2024

Πωλήτρια / Πωλητής καταστήματος

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΔΥΤΙΚΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Τα καταστήματα βρεφικών ειδών ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ και το www.fatsules.gr επιθυμούν να προσλάβουν άτομο για τη θέση Πωλήτρια της καταστήματος.

Περιοχή: Αμπελόκηποι Θεσσαλονίκης , Πλήρη Απασχόληση με σπαστό ωράριο

Αρμοδιότητες:
  • Διερεύνηση αναγκών καταναλωτή και στοχευμένη επικοινωνία προσαρμοσμένη στον πελάτη
  • Visual Merchandizing καταστήματος
  • Διαχείριση παραγγελιών και εμπορευμάτων eshop
  • Διαχείριση ταμειακής ροής
  • Παραλαβή εμπορευμάτων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απαραίτητη προϋπηρεσία σε κλάδο πωλήσεων τουλάχιστον 1-2 έτη, ιδανικά σε αντίστοιχο κλάδο λιανικής πώλησης
  • Άριστη γνώση εφαρμογών Microsoft Office
  • Πολύ καλή γνώση Αγγλικών
  • Ομαδικότητα, προσανατολισμός στο αποτέλεσμα, πελατολεντρική αντίληψη

Παροχές

  • Πλήρη απασχόληση με σπαστό ωράριο
  • Ανταγωνιστικές Αποδοχές
  • Ομαδικό και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
  • Προοπτικές επαγγελματικής εξέλιξης

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.