Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
4/4/2024

Εργάτης – Βοηθός Χειριστή Μηχανών Συσκευασίας

Παραγωγή - Εργάτες - Τεχνίτες

Πόλη ΠΕΙΡΑΙΑΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρεία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2015, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco, για λογαριασμό της εταιρίας Upfield Hellas, η μεγαλύτερη εταιρεία παγκοσμίως στον τομέα της που αναπτύσσει, παράγει και εμπορεύεται υψηλής ποιότητας συσκευασμένα φυτικά καταναλωτικά προϊόντα, ενδιαφέρεται να προσλάβει στο εργοστάσιο της στην περιοχή του Πειραιά, με σύμβαση ορισμένου χρόνου:

(Πειραιάς)

Περιγραφή Θέσης

Ο κάτοχος της θέσης θα είναι υπεύθυνος για όλες τις βοηθητικές εργασίες στη γραμμή παραγωγής, όπως π.χ τροφοδοσίες υλικών συσκευασίας, μεταφορές εξαρτημάτων, αλλαγές συσκευασίας γραμμών παραγωγής, καθαρισμοί εξαρτημάτων, αυτόνομη συντήρηση, κλπ.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία 1-3 έτη ως βοηθού χειριστή μηχανών συσκευασίας.
  • Εμπειρία σε χρήση ηλεκτροκίνητου περονοφόρου πεζού χειριστή (δεν απαιτείται άδεια).
  • Έμφαση σε ποιότητα και ασφάλεια.
  • Δυνατότητα εργασίας σε εναλλασσόμενες βάρδιες (πρωί / απόγευμα / νύχτα).
  • Δυναμική και ευχάριστη προσωπικότητα με ομαδικό πνεύμα και ικανότητα επικοινωνίας.
  • Ευέλικτος μεταξύ των υπολοίπων γραμμών, ανάλογα με τις ανάγκες του προγράμματος παραγωγής.
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις.
  • Απόφοιτος Λυκείου.

Επιθυμητά προσόντα

  • Απόφοιτος Επαγγελματικού Λυκείου / ΙΕΚ
  • Γνώση Αγγλικών, επιπέδου FCE (First Certificate).

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Δυναμικό περιβάλλον εργασίας
Για την καταχώριση του βιογραφικού σας στη βάση της Adecco προτείνεται η χρήση του Google Chrome.

Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Πατήστε "Αποστολή Βιογραφικού" και θα μεταφερθείτε στη Σελίδα της εταιρείας.