Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
09/04/2024

Βοηθός φαρμακείου - Αισθητικός

Υγεία

Πόλη ΠΑΠΆΓΟΥ ΚΑΙ ΨΥΧΙΚΟ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ

Ψάχνουμε το νέο…όχι απαραίτητα αίμα, αλλά πνεύμα, να συμπλεύσει με την ομάδα των Φαρμακείων μας στου Παπάγου και στο Ψυχικό! Δες τις απαραίτητες πληροφορίες παρακάτω και αν κρίνεις ότι μπορείς να συμβάλλεις στην ομάδα μας, περιμένουμε το βιογραφικό σου!

Οι αρμοδιότητες της θέσης του/της Βοηθού Φαρμακείου περιλαμβανουν:
  • Ανάληψη τμήματος καλλυντικών
  • Προώθηση καλλυντικών προϊόντων
  • Παροχή συμβουλών «αισθητικής υγείας»
  • Πρόταση συμπληρωμάτων διατροφής και άλλων παραφαρμακευτικών προϊόντων (λιγότερο συχνά)
  • Ανεφοδιασμός Φαρμακείου
  • Παρακολούθηση αποθήκης
  • Επιμέλεια χώρων προβολής Φαρμακείου
  • Ad hoc εργασίες
Οι ενδιαφερόμενοι, οι οποίοι πληρούν τις παραπάνω προϋποθέσεις για τη συγκεκριμένη θέση εργασίας παρακαλούνται όπως αποστείλουν βιογραφικό σημείωμα αναγράφοντας τον κωδικό θέσης εργασίας “ipharmacy2016 - 164”

Θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια.

Κωδικος αναφορας: ipharmacy2016 - 164

Απαραίτητα Προσόντα

Επιθυμητά προσόντα:
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 1 έτος σε Φαρμακείο
  • Γνώση καλλυντικών και παραφαρμάκων
  • Καλό χειρισμό Η/Υ (word, excel, internet)
  • Γνώση προγραμμάτων φαρμακείου θα εκτιμηθεί
  • Καλός χειρισμός της αγγλικής γλώσσας θα εκτιμηθεί
  • Άνεση στην επικοινωνία
  • Οργανωτικές ικανότητες
  • Πνεύμα συνεργασίας
  • Πελατοκεντρική προσέγγιση
  • Επαγγελματισμός
  • Nοοτροπία Doer

Παροχές

Παροχές:
  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών ανάλογο των προσόντων
  • Πλήρης ή μερική απασχόληση
  • Ευέλικτο ωράριο
  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
  • Διαρκής εκπαίδευση και επιμόρφωση

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.