Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

11/6/2020

Πωλητής Καταστήματος

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΠΑΤΡΑ | ΠΑΤΡΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ανώτατο Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΑΕΙ)

Επιθυμείς να εργαστείς ως Πωλητής Καταστήματος σε έναν από τους μεγαλύτερους παρόχους ηλεκτρικής ενέργειας στην Πάτρα;

Έχεις άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες και πάθος για την επίτευξη στόχων; Θα ήθελες να εξελιχθείς στο χώρο των πωλήσεων και να αναπτυχθείς επαγγελματικά;

Εάν σε ενδιαφέρει να κάνεις το επόμενο βήμα στην καριέρα σου σε μία από τις κορυφαίες εταιρείες ενέργειας και να κάνεις τη διαφορά στο χώρο των πωλήσεων, τότε αυτή η θέση είναι για σένα.

Απαραίτητα Προσόντα

Τα καθήκοντα της θέσης του Πωλητή Καταστήματος είναι:
  • Προώθηση των πακέτων ενέργειας ανάλογα με τις ανάγκες των πελατών
  • Εξυπηρέτηση πελατών εντός του καταστήματος
  • Ενημέρωση των πελατών για νέες προσφορές
  • Διαχείριση αιτημάτων και παραπόνων των πελατών
  • Διατήρηση της εικόνας του καταστήματος
  • Επίτευξη των μηνιαίων και ετήσιων στόχων
Ο κατάλληλος υποψήφιος για τη θέση του Πωλητή Καταστήματος θα πρέπει να διαθέτει τα ακόλουθα:
  • Πτυχίο ανώτερης ή ανώτατης εκπαίδευσης
  • Τουλάχιστον 1 - 2 έτη εργασιακή εμπειρία
  • Άπταιστη χρήση της Αγγλικής γλώσσας, η γνώση δεύτερης ξένης γλώσσας θα θεωρηθεί πρόσθετο προσόν
  • Άριστη γνώση H/Y και προγραμμάτων MS Office
  • Ικανότητα επίλυσης προβλημάτων και διαπραγμάτευσης
  • Προσανατολισμός στο στόχο και το αποτέλεσμα
  • Επικοινωνιακές και οργανωτικές δεξιότητες

Παροχές

Η εταιρία προσφέρει για την θέση του Πωλητή Καταστήματος τα παρακάτω:
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Συνεχής εκπαίδευση
  • Ευκαιρία εξέλιξης σε ένα δυναμικά και ολοένα και εξελισσόμενο περιβάλλον εργασίας
Αν θέλεις το επόμενο σου βήμα να είναι σε θέση του Πωλητή Καταστήματος, κάνε αίτηση τώρα!

Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με τη θέση εργασίας μπορείς να επικοινωνήσεις με την Tzina Vamvatsikou στο +30 2106770523 #salesjob

Παρακαλούμε λάβετε υπόψη ότι για λόγους διαφάνειας και ισότιμης μεταχείρισης, θα αξιολογήσουμε μόνο τις αιτήσεις που υποβάλλονται μέσω του site μας. Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση όλων των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνούμε μόνο με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση προκειμένου να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη. Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.