Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
17/04/2024

Υπάλληλος καθαριότητας

Προσωπικό Ασφαλείας - Υπηρεσίες Καθαριότητας

Πόλη ΠΑΙΑΝΙΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η Constrat ΕΠΕ Τεχνική και Εμπορική εταιρεία, εξειδικευμένη στον τομέα των αυτοματισμών για την ολιστική διαχείριση ύδρευσης, αποχέτευσης και όμβριων υδάτων, με πολυετή εμπειρία και αξιόπιστη παρουσία στον τομέα της τεχνογνωσίας της, αναζητά Υπάλληλο Καθαριότητας για τις εγκαταστάσεις της εταιρείας σε Παιανία και Κορωπί.

Αρμοδιότητες:

  • Καθαρισμός και τακτοποίηση των γραφείων και των κοινόχρηστων χώρων
  • Πλήρωση αναλωσίμων (χαρτί, σαπούνι κτλ)
  • Έλεγχος αποθέματος όλων των αναλώσιμων
  • Διατήρηση του εξοπλισμού σε καλή κατάσταση
  • Συμμόρφωση με τον κανονισμό υγείας και ασφάλειας και τήρηση των εταιρικών πολιτικών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Επαγγελματισμός, ταχύτητα και προσοχή στη λεπτομέρεια
  • Δίπλωμα Οδήγησης

Παροχές

  • Πακέτο Αποδοχών
  • Πλήρης Απασχόληση και ασφάλιση
  • Σύγχρονο και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.